Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rekapitulácia dňa s TSMS

GALÉRIA
Dátum: 29.08.2021
Autor: Technické služby mesta Svidník
Rekapitulácia dňa s TSMS

splnenie detských snov

Posledný prázdninový víkend vo Svidníku možno považovať za mimoriadne zaujímavý. Rusínsky festival, deň s TSMS a deň otvorených dverí na letisku. Na svoje si musel prísť naozaj každý. 

Náš nultý ročnýk dňa s TSMS sa podaril, teda aspoň s takými reakciami sme sa včera stretávali. Keďže sú moje moderátorské schopnosti na slabej úrovni, chcem využiť tento priestor na poďakovanie všetkým, ktorí sa aktívne zúčasnili tohto dňa. 

V prvom rade chcem poďakovať svojim kolegom. Bez ich ochoty a obetavosti, by sa tento deň nepodarilo zorganizovať, tiež všetkým Svidníčanom a návštevníkom, ktorí si tento deň užili s nami.  Ďakujem zástupcom mesta Svidník a zamestnancom mesta, že boli nápomocní v každom smere. Obrovské poďakovanie patrí CVČ Svidník za fantastické hry, ktoré pripravili pre deti. Úprimné poďakovanie patrí Červenému krížu vo Svidníku za materiálnu podporu a rady pri organizácii. 

Ďakujeme aj spoločnosti 1.Day vo Svidníku za teplú kávu a čaj počas celého podujatia pre mojich kolegov.

Rád by som vyzdvihol prácu a podporu oficiálnych partnerov: Greenway, JRK, Envipak, Redox, Merkur Slovakia, VVS, Aeroklub Svidník, Sodastream, Baja Bee, Green home, Kludi, Kronospan. 

Za ich darčeky do tomboly a materiály, ktoré pomôžu vzdelávaniu v oblasti odpadového hospodárstva.

Pre tých, ktorí sa včera nemohli zúčastniť žrebovania tomboly dávame do pozornosti vyžrebované čísla, ktoré neboli odovzdané priamo na mieste. Tieto ceny si môžete vyzdvihnúť v administratívnej budove Technických služieb mesta Svidník do 3.9. do  14:00. 

 

1. Cena  elektrokolobežka - 0130

2. Cena let lietadlom  - 0297

3. Cena sodastream - 0318

6. Cena greenway darčeky - 0155

7. Cena greenway darčeky - 0444

8. Cena greenway darčeky - 0081

9. Cena greenway darčeky - 0091

10. Cena greenway darčeky - 0253

21. JRK darčeky - 0107