Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Otvorenie sezóny 2023/2024

GALÉRIA
Dátum: 10.10.2023
Autor: Technické služby mesta Svidník
Otvorenie sezóny 2023/2024

pre lepší komfort

Vážení a milí korčuliari aj nekorčuliari. Už 15.10. v nedeľu začneme novú sezónu 2023/2024 na našom štadióne. Od 9:00 do 17:00 bude zimák otvorený pre verejnosť v čase od 9:00 do 17:00.

Veľmi sa na Vás tešíme! 

 

Milí návštevníci zimného štadióna vo Svidníku. Pre novú sezónu sme si pre Vás pripravili niekoľko noviniek. Snažili sme sa zapracovať pripomienky, ktoré ste nám zasielali počas predošlej sezóny. Nie je v našich silách zrealizovať všetky požiadavky, no urobili sme maximum. 

1. Bezhotovostná platba

- počas tejto sezóny bude možné platiť vstup, permanentky, brúsenie a požičiavanie korčúľ bezhotovostne - platobnou kartou, mobilom, hodinkami. 

2. Občerstvenie

- najpredávanejším nápojom počas minulej sezóny bola horúca čokoláda. Preto sme si pre túto sezónu pripravili samostatný automat na horúcu čokoládu s viacerými druhmi. Zároveň na skúšku doplníme aj snackový automat na drobné pochutiny. Aj tu môžete platiť bezhotovostne.

3. Požičovňa korčúľ

- rozšírili sme ponuku a množstvo korčúľ, ktoré sú k dispozícii na požičanie. Doplnili sme aj 46tky :D. Aktuálne je k dispozícii viac ako 70 párov. Ak ste teda občasný korčuliar, nemusíte si korčule kupovať.

4. Brúsenie korčúľ 

- doplnili sme ďalšiu brúsku na korčule, ktorá by mala skrátiť prípadné čakanie na nabrúsenie najmä počas prázdninových dní.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.