Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oprava/uprava lampy verejneho osvetlenia

Vyriešený
Prijatá: 02.03.2024
Zodpovedaná: 04.03.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Technické služby mesta Svidník

Otázka:

Dobry den.
Minuly rok som prostrednictvom Odkazu pre starostu poziadal o opravu/upravu lampy verejneho osvetlenia. Napriek tomu ze tato oprava/uprava je velmi jednoducha a rychla, tak dodnes nedoslo k ziadnej naprave tohto problemu.
Lmapa verejneho osvetlenia sa nachadza na ulici 8.mája 141/62 vid. prilozene foto, a jedná sa o to že reflektor tejto lampy je dvihnutý príliš nahor, čo zanmena ze to non stop nepríjemne svieti do vrchných poschodí oproti sa nachádzajúcej budovy. Všetky ostatné lampy nachádzajúce sa ďalej od tejto lampy majú reflektory nastavené spravne, teda nižšie. Ak sa nastaví aj tento reflektor lampy do roviny resp. nižšie tak ako su aj ostatne lampy tak sa tým vyrieši nielen oslňovanie poschodí v budove oproti, ale zároveň bude dopadať viac svetla na lavičku za touto lampou, čo urcite ocenia ludia ktori chodia v noci po chodniku a vidia ak sa niekto nachadza na lavicke ktora je teraz takmer v tme. Touto nenaročnou opravou/upravou sa vyriesčia dva nedostatky naraz. Dakujem


Odpoveď:

Dobrý večer. Svetlo sme dnes nastavili na najnižšiu možnú polohu. Verím, že to bude OK.

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.