Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poškodený stlp verejného osvetlenia

Vyriešený
Prijatá: 06.05.2024
Zodpovedaná: 11.05.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Technické služby mesta Svidník

Otázka:

Dobrý deň. Chcel by som upozorniť na mechanicky poškodený stlp verejného osvetlenia. Minulý týždeň do tohto osvetlenia nacúvalo nejaké nákladné auto. Neviem či to ten šofér sám náhlásil alebo nie, ale ide o to že spodná nosná časť stlpu je viditeľne poškodená, celý stlp vyššie je vykrývený a vrchná časť, teda lampa osvetlenia svieti úplne krivo. Asi by bolo dobré skontrolovať stabilitu celého stlpu po tomto náraze, prípadne ho celý opraviť aby nedošlo časom k jeho samovoľnému pádu a neohrozilo to ľudí na chodníku a autá na ceste pod ním.


Odpoveď:

Prajem pekný deň. 

 

Ďakujeme za podnet. Stĺp v čo najrkatšom čase skontrolujeme a vyhodnotíme závažnosť poškodenia. Ak máte náhodou ŠPZ vozidla, prípadne nejaký záznam kedy došlo k poškodeniu veľmi by nám to pomohlo. 

Ďakujem

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.